Post Image
169

Gecenin En Şık ve En Beğenilen Ünlüleri

Özel günlerde ve davetlere gelen ünlüler birbirleri ile şıklık yarışındadırlar. Kırmızı halıda yürüyen ve elbisesi, saçı, makyajı ile en çok beğenilen ünlüleri sizler için araştırdık. Zaman, yer ve elbise tasarımı bilgisi verilerek yapılan araştırma modayı yakından takip edenlere aynı zamanda fikir olabilmektedir. Gecenin En Şık ve En Beğenilen Ünlüleri şeklinde yaptığımız araştırmada her tarzda kıyafette görülmektedir. Gideceğiniz davete ya da özel günlere uygun tercih edebileceğiniz elbise fikirler detaylı olarak bulunmaktadır.

Günün En Şık Olan Ünlüleri

Yakın tarihte Dior markasını tercih ederek Londan Fashion Week’te giydiği elbise ile konuşulan Natalia Vodianova günün en şık kadınlarının başında gelmektedir.  2018 yılı modasına uygun tercih edilen elbisede hala tarz olarak giyilme mümkündür.

Kırmızı halıda 2018 – 2019 modasına uygun olarak tercih edilen payetli elbise Dua Lipa tarafından giyilerek günün en şık olanı seçildi. Prada markasının tasarımı olarak bulunan elbise, Alita Baattle – Angel Premiere ‘de giyilmiştir. Şık ve hoş görünümü ile gecenin yıldızı olarak da bulunmaktadır.

Beyazın kuğu görünümünden yararlanmak isteyen Lady Gaga, Hiton Hotelde yapılan bir davette bu elbiseyi tercih etti. Louis Vuitton markalı elbise her yerde rahatlıkla tercih edilen tarzdadır. Bu yüzden hem özel davetlerde hem de balolarda en şık olarak seçilebilir.

En yakın zaman uygun olarak yine Dua Lipa tarafından tercih edilen elbise 2019 yılı modası trendleri arasında bir seçimdir. Kendine özel bir tasarım olarak seçilen elbise Armani Prive markasına ait bulunmaktadır. Battle Angel’ e özel bir davette giyilen elbise ayrıca şık ve dikkat çekicidir.

Kırmızı kombininde iyi olmayı başaran Sarah Paulson tercih ettiği ayakkabı ve çanta ile kombinini tamamlamıştır. Elbisenin parlak ve deri görünümü yılın modası aramalarına uygun olarak yer almaktadır. Calvin Klein markalı elbise ocak 2019 ‘da giyildi.

Yine bir Sarah Paulson seçimi olarak Prada markasının elbisesi günün en şıkkı olmayı başardı. 2019 yılının modasına uygun olarak bulunan elbise rengi ve modeli kadar desenleri ile de hem beğenildi hem de çok konuşuldu. Elbisede yer alan renk detayı ve çanta kombini de tamamlayıcı olarak kullanılmıştır.

Siyah beyaz uyumunu en iyi şekilde kullanan Anne Winters yılın trendi olarak de fazlaca beğeni aldı. Şık ve zarif görünüm ile kendine has tarzını konuşturan ünlülerden olan Wİnters elbisesini Golden Globe Awars’ da giydi.

Hem rengi ile hem de modeli ile kırmızı halının hakkını veren Felicty Jones, Dior markalı elbisesi ile gecenin en şıkkı olmayı başardı. 2018 yılının son haftalarında tercih edilen elbise 2019 yılının modasına uygun olarak tasarlanmış ve marka tarafından sunulmuştur. Özel tasarım elbise olarak bulunan renk ve model davet balolar da  rahatlıkla tercih edilebilecek şekilde bulunmaktadır.

Bir cevap yazın