Post Image
190

Ünlü Modacıların En Beğenilen Tasarımları

Her yıl koleksiyonlarını tanıtan ve başarılı olarak tam puan almayı bilen ünlü modacılar 2019 yılında da kreasyonlarını sundu. Daha çok beğenilen ve en fazla alkış alan binlerce kıyafet ve kombin bulunmaktadır. Bu anlamda birbirinden usta olarak sektörde yer alan ünlü tasarımcıların öne çıkan kıyafetleri aşağıdaki yazımızda görselli olarak belirtilmiştir.

İlkbahar Yaz Ayları Moda Seçimleri

Tanıtımların yapılmaya başladığı yılın il aylarında Stuart Weitzman özel kampanyası ile 4 farklı şekilde bulunan saten elbiseler olmaktadır. Kadının özgür olmasını baz alarak koleksiyonda bu elbise sebebinden ötürü de oldukça beğenilmektedir. Hatta kampanyalı olarak satışa sunulduğundan büyük kısmı alınmıştır.

Yılın dikkat çeken en farklı ayakkabıları olan ışıklı ayakkabılar, koleksiyonun en gözdelerinden olmaktadır. Irıs Van Harpen tarafından sunulan defilede 3 / D print teknolojisi kullanılmaktadır. Aynı zamanda farklı tasarımda bulunan ayakkabılarda koleksiyonda bulunmaktadır. Daha birçok farklı çeşitte bulunan ayakkabı modelleri her yıl defile şeklinde sunulmaktadır.

Markalar koleksiyonlarını sunması ile Giorgio Armani’de 2018 ilkbahar yaz modası seçeneklerini açıkladı. Canlı renklerin kullanıldığı kıyafetlerde parlak görünüm ve püsküllü tarzda seçimlerde bulunmaktadır. Özellikle tek renk modasına dikkat eden markada pantolon ceket kullanımı da faklı modellerde yapılmaktadır. Yılın trendlerinden olan siyah rengine ayrıca yer veren markada özel tasarımlar ön plandadır.

Farklı ve beğenilen defilelerden biri de Alexandre Vautre Couture ilkbahar yaz defilesidir. Kabarık kollar tek renk seçimli elbiseler ve saçaklar ön planda olarak sunulan defilede salaş görünümlü elbiseler en çok beğeniyi alan tarzlardan olmaktadır. Yıl boyunca rahatlıkla geçerli olacak modellerde aynı defilede ilgi ile izlendi.

Özel tasarıma ait olan koleksiyonlardan biri de Chanel olmaktadır. 2019 ilkbahar yaz modası şeklinde sunulan defile de her tarza uygun kıyafetler sıkça görüldü. Defile mekanı olarak da farklı seçim yapan markanın izleyicileri de fazlaca bulunmaktaydı.

Yılın ilk koleksiyon sunucu markalarından olan Dİor kıyafetleri mağazadaki yerlerini de almaya başladı. Özellikle özel kombinlerin yapılması ve elbiselerin belirlenmesi de bu alanda izleyicilere fikir olmuştur. Farklı tasarımlara ait olarak bulunan etek ya da tam elbise modelleri de defilenin öne çıkan kıyafetlerinden olmaktadır.

İlkbahar yaz defilesi olarak sunulan kombinlerin en beğenilenlerinden biri de Maıson Margiela’nın kıyafetleridir. Farklı tasarımlara ait olarak da eğlenceli ve şık bir defile gerçekleşmiş. Krem rengi yoğunlukta olan defilenin gökkuşağı modelleri de elbiseler arasında ön planda bulunuyor. Bu anlamda yılın trendlerine hakim olan elbiseler defilede öne çıkanlar arasında yer almaktadır.

Hayvan desenleri olarak belirlenen yılın trendlerinde Viktor  & Rolf koleksiyonunda direkt olarak hayvan resimleri görülmektedir. Her kıyafete ayrıca renkler tasarlayan koleksiyonda en beğenilenlerde püsküllü ve katlı şekilde bulunan elbiselerden olmaktadır. Aynı zamanda bütün renklerinde kullanılması ile sunumu yapılan 2019 ilkbahar yaz defilesinde izleyicilerde elbiseleri beğendi.

BENZER YAZILAR

Bir cevap yazın